موضوع: "شهدا"

کمال انسان در چیست؟

  به نظر شما کمال انسان در چیست ؟ اسباب آن چیست؟ و اگر در حال حاضر فردی را می توان الگو قرار داد و شما می شناسید معرفی نمایید؟   کمال انسان در عبودیت است، و سبب عبودیت، ترک معصیت در اعتقاد و عمل است. فرد کامل مرشد است و در این عصر فرد کامل حضرت ولی عصر… بیشتر »

عالم محضر شهداست...

وصیت نامه شهید مصطفی آزادگان : پدر و مادرم، برای لبیک گویی به فرمان امام زمانم رو به جبهه کردم وخود را وقف خدمت گذاری به دین خدا وانقلاب نموده ام. ازشما می خواهم که یک لحظه از یاری اسلام واین رهبر عزیز دریغ نورزید، که در آن دنیا در پیش خدا و رسول و ائمه… بیشتر »

شرم کنیم از جوانی با گناه...

یادم باشد..انشاالله...یادمان باشد... این دویست سیصد هزارتا شهید از یک خونه در نیومدند...هم کلاسی اش عزدار شده...دایی اش عزادار شد..خانوادش عزدار شدن...کل کشور عزلدار شدند... ما کی می خواهیم این حقایق را درک کنیم...چطور می خواهیم جواب این خون های ریخته… بیشتر »

امانتی که خدا به همه داده؟

مهم این است که اسلام دست ما آمده است . امانت خداست دست ماآمده است این امانت را باید به آن طوری که هست بدهیم به اعقاب خودمان . عرضه کنیم این اسلام را به آن طوری که واقع اسلام است به دنیا. و خودمان جوری نکنیم که این اسلام را یک طور دیگری نمایشش بدهیم به… بیشتر »

بالاترین خطر برای دنیا و آخرت...؟

من متواضعانه و به عنوان یک پدر پیر از همه فرزندان و عزیزان روحانی خود می خواهم که در زمانی که خداوند وعلما و رو حانیون منت نهاده است و اداره کشور بزرگ و تبلیغ رسالت انبیا را به آنان محول فرموده است. از زیّ روحانی خود خارج نشوند و از گرایش به تمایلات… بیشتر »
1 3 4 5 6