به یاد مولا!!!

سهل بن حسن خراسانی خدمت امام صادق علیه السلام رسید و گفت: چرا قیام نمی کنید در حالی که صد هزار شیعه آماده جنگ دارید؟ امام صادق برای اینکه او را امتحان کند و به او نشان دهد که این همه شیعه و یار ندارد، دستور داد تا در تنور پر از آتش بنشیند . او که از این فرمان، غافلگیر شده بود، از امام عذر خواهی کرد و فرمان حضرت را اجرا ننمود.

در همین وقت، هارون مکی یکی از یاران واقعی امام صادق وارد شد و سلام کرد امام صادق به او پاسخ داد و فرمود: هارون داخل تنور برو . هارون بدون کوچکترین پرسش  داخل تنور بدون آتش شد. امام صادق در همان حال با مرد خراسانی شروع به صحبت کرد؛ اما او آرام و قرار نداشت. امام از جا بر خواست و به همراه آن مرد داخل تنور را نگاه کرد و هارون را دید که در میان شعله های آتش، چهار زانو نشسته و به معجزه الهی، آتش هیچ آسیبی به او نرسانده است.

امام از مرد خراسانی پرسید: چند نفر مثل هارون مکی می شناسی که اینگونه مطیع فرمان ما باشند؟

آن مرد گفت: یک نفر هم ایگونه سراغ ندارم1

وحال نوبت امامت امام زمان است حال که ایشان در غیبت به سر می برند آیا هارونی هست تا مطیع باشد آیا عماری هست …

مقام معظم رهبری که به عنوان نایب عام سخنی می فرمابند  آن طور که باید عملی نمی شود فقط شنیده می شود
۱۳۹۱: تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی.
۱۳۹۲: حماسهٔ سیاسی و حماسهٔ اقتصادی[۱۰] توجه به تولید ملی به عنوان «حماسه اقتصادی» و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ در ایران به عنوان «حماسه سیاسی»، دلیل نامگذاری این سال است.
۱۳۹۳: اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی[۱۱]
۱۳۹۴: دولت و ملت، همدلی و همزبانی
۱۳۹۵:اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل[۱۲]
۱۳۹۶: اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال[۱۳]

۱۳۹۷ : -آیا باز هم اقتصاد- اقدام-تولید- بی توجهی به سخنان نایب امام زمان تاکیتا زمانی که امام زمان بیاید به امید کی دلشو به کی خوش کنه بما بچه شیعه ها  بچه شیعه ایکه رهبرش چند سال پشت سرهم تاکید میکنه روی یکسری مسایلی که بازهم مورد بی توجهی قرار گرفت.

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
نظر دهید

آدرس پست الکترونیک شما در این سایت آشکار نخواهد شد.

URL شما نمایش داده خواهد شد.
بدعالی
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots.